Vidíte v reportáži jednoho z našich sponzorů??
  Hot News:
 
6.9.2007
Martinovy fotky z Polesí. Username a heslo berle
21.8.2007
Máme již rozpis na sezonu Podzim 2007
21.8.2007
Na FTP jsou nějaké fotky z Vranova 2007
11.8.2007
Jsme na 302. místě v historické tabulce
11.8.2007
v době od 30.8.-2.9. se uskuteční Mega Akce - Soustředění
11.8.2007
Zřídili jsme si FTP Server. viz. níže
1.8.2007
Začíná úprava stránek, aby vypadali k světu
7.7.2007
Bárt měl svatbu !
   
 6.12.2006

Příběh z oslavy záchrany 4.Ligy - napsal Daniel Janauer

Slusi se pochlubit zazitky z naseho mileho velkomesta.
Velkolepe oslavy zachrany 4. ligy probehly vcelku podle ocekavani a planu. Par kousku v Polu, zaklad v podobe buffalo wings bez dressinku (oranzovy s cernymi trenyrkami vedi, ze si priste musi objednat buffalo wings, jinak dressink neobdrzi) a posleze, kdy se okruh hracu snizil cca na 6 kousku, doslo i na oblibene koralky (obligatni rum, vodka, jameson).
Nasledny presun do nonstopu si jeste jasne pamatuju.
Dalsi koralky podle vydrze a financni situace (nekomu dluzim cca kilo, Gusto?).
Moje vydrz konci nesrozumitelnym ftipkovani se slecnou servietou a nasleduje moje temer tradicni cestovani nocni Prahou-ou. Tramvaj, cislo nocniho charakteru.
Eroticky sen v tram o slicne slecne osahavajici me prave stehno se razem promenil na pravda neocekavanou, ale jindy cekanou navstevu nasich milych romskych spoluobcanu. Ten nahore se na to asi uz nemoh divat, rika:"Vstavej blbe, uz zase te chtej okrast", tak se proberu, cejtim jak mi telefon odchazi z kapsy u kalhot. "Lipanska....Ukoncete nastup...." vypotacim se za cigoskou z tramvaje, lapam po ni, ale ze zadu po me lapa dalsi romale. Byl to boj: s koralkama, stabilitou, vzdyt to znate...cca dve minuty sme se muchlovali a co vam budu povidat, moje rozladene pohyby jim moc starosti nedelaly, nicmene penezenku sem ubranil. Po kratkym case prijizdi taxi (asi dalsi spoluobcan), stavi 10 m od "mejdanu" otvira dvere a ceka, nejdriv naskoci jeden,  s druhym se mezitim valim na kolejich pak se mi vytrhne, naskoci a tago je v pici.
Nekdo se tim celym asi pobavil, jelikoz houkacky prijely vzapeti, trochu me politovaly a zeptaly se jestli to chci ofiko nahlasit. No nic, nasedam do nocky a upadam do sneni z kteryho me tentokrat probouzi realita, ze Repy sou jeste v Praze - "konecna, vypadni..." hlasi povedome nasranej hlas.
Nevim jak ostatni, ale me se oslava protahla, lidi uz jezdej do prace a ja uleham tesne pred sedmou rani.

Co z tohoto celyho plyne?
- roztrhany hadry z ty valecky po kolejich...
- sedreny kolena (puvodne sem to pricital odhodlani v zapase o zachranu, ale kalhoty vypovidaji o leccem)...
- pro nase kamarady z dalneho vychodu a zapadu: kluci nebojte, vsechno je tu pri starym...
- pro ostatni snad trocha pobaveni...

ALE HLAVNE, POKUD SE CHCETE PODELIT O PODOBNY ZALEZITOSTI, ODE DNESKA NA NOVEM

14.3.2005
Dnes jsme dostali rozpis, začínáme 30.3.2005 na, pro letošek, našem domácím hřišti, Zárubova (umělá tráva). Tu nám zařídil Marek Starý, za což jsme mu velmi vděčni :-)))


23.4.2004
Po třech zápasech se třemi výhrami v řadě jsme si mysleli, že jdeme na premierový postup do třetí ligy. "Páni" na svázu ovšem opět zaúřadovali se svým pověstným smyslem pro fair play a opět ukázali jednu ze svých "světlých" stránek. V zápase druhého kola FC Bába - Sokol DeVilda došlo k ústnímu napadení rozhodčího a ten zápas v 51.minutě ukončil s ohledem na svoji bezpečnost. Pánové ze svazu zareagovali tak, že udělili pořádkovou (???) pokutu 200,- Kč rozhodčímu a nařídili opakování celého(???) zápasu. Čímž zřejmě chtěli naznačit, že skutečně dělají svoji práci dobře, stojí si za ní a mohou na ní být pyšný ....V rozhodnutí STDK je napsáno, že (cituji): Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání v sekretariátu PSMF dle Disciplinárního řádu, čl. 25. Když jsme v pondělí osobně v jednu hodinu přijeli na sekretariát, bylo nám řečeno "to jste mohli klidně poslat emailem....". Takže jsme ztratili náš čas, který je asi levnější než jejich....V úterý jsme se dostavili na zasedání STDK, byl vpuštěn pouze kapitán mužstva a jeho zástupce již ne (další ztráta času, asi na to máme jezdit tam jak se jim zlíbí...., jich tam bylo rozhoně více ) a po 5 minutách bylo kapitánovi sděleno, že nás sice morálně chápou, ale dohrát zbývajících 10 minut nebo kontumovat a potrestat nesportovní chování týnu Sokola deVilda nemohou.
(To nás jistě uspokojilo...)
No nevím co k tomu víc napsat. To člověk jen žasne....Škoda jen, že před několika lety nesměle rozjetá akce na upozornění financování PSMF, libovůle ohledně termnínů, kvality rozhodčích (tímto rozhodnutím je jistě podpořili) a hřišť nebyla dotažena do konce.....


O hospodě kde slavíme.....převzato z MF Dnes!!!

13.10.2002
Ani jsme pomalu nezačali sezonu a a už máme -6 bodu za nepískání....ale po dnešní výhře 4:1 nad Monočlánkem jsme se poprvé v sezoně dostali přes 0 a máme +1 bod!! A stále myslíme na záchranu. pokud budeme hrát jako dnes, je to reálné. 


27.8.2002
5.9.2002 nám začíná další sezona, tentokrát v 5.lize. Ještě nemám rozlosování, takže omluvte neúplnost stránek :-) 
Díky štědrosti našeho sponzora (Stavební firma Vladař a synové) je tu jedna podstatná změna!!! Máme svoji doménu www.fcbaba.cz !!! Tak uvidíme, jak nám to přidá na výkonu :-) 


21.6.2002
Tak jsme s ostudou dokončili další sezónu. Z posledního místa opouštíme horní patra hanspaulské ligy a míříme do pětky....Co dodat, Starý má disciplinární trest do konce listopadu, Na konci sezóny jsme se už ani moc nescházeli. Nedokázali jsme porazit ani v 4 hrající FK Pyjavíce. Musíme vymyslet něco na příští sezonu a tuhle vymazat z paměti. 


29.3.2002
A je před námi další sezona "Hanspaulky", pro nás v pořadí již 12! Dostali jsme rozlosování a po celkovém zhodnocení nejsme naší 4.B skupinou nadšeni. Bude to pro nás dost těžké. Také vzhledem k tomu, že Marek Starý opět utrpěl zranění, tentokrát křížového vazu. S jeho nástupem to vypadá až na začátek příští sezony. 
Do daleké Austrálie odjel  Jan Pavelka, ale na jeho místo jsme hned angažovali jednoho ze sponzorů (...!?) Daniela Vladaře. Vůbec jsme byli na přestupovém trhu úspěšní, další posila je totiž z kategorie velkých: spoluhráč Máry z Českého Brodu Bláža. Doufejme, že bude chodit, ne jako některé posily v minulosti.


4.9.2001
Čtvrtou ligu jsme začali výborně, považujeme-li výsledek 3:1 za dostatečný. Trefil se i velký navrátilec po zranění Daniel Janauer!


30.8.2001

 FC Bába postoupila do 4.Ligy !!!!!

Jako nejlepší tým ze třetích míst 5 ligy jsme byli osloveni, zda bychom se nechtěli zúčastnit bojů o třetí ligu! Přijali jsme toto a nahradili ve čtvrté lize Hostavice


14.5.2001
Michal "Chose" Havlín dal GÓL!!! - V zápase proti BC Martini, lídrovi naší soutěže, vstřelil Michal Havlín regulérní gól - GRATULUJEME!
3.4.2001
Do našeho mužstva přestoupila obrovská posila: Hynek Rybák, hráč divizní Čížové. V prvním zápase se hned uvedl gólem!

10.11.2001

FC Bába sestoupila do 5.ligy...

Sestoupili jsme do pětky, ale budeme se snažit opět na jaře postoupit!!!


11.5.2000

FC Bába postoupila do čtvrté ligy!!!

Tak jsme postoupily do 4.ligy. Je to zatím největší úspěch našeho týmu. Získali jsem sice jen 10 bodů, ale i to stačilo...Dodrželi jsme tradici, kdy na jaře vždy poustoupíme.


11.5.2000

V zápase kde o nic nešlo (stav 5:1, 5.min do konce) nám byl vyloučen brankář Ivo Cenek. Vyloučení však bylo i na druhé straně - soupeř dohrával dokonce jen ve třech v poli...Prostě přísný rozhodčí. Další ztráta je však horší - Na půl roku příjdeme o Daniela Janauera. Odjíždí do Španělska. Místo něj asi angažujeme Mátu


16.3.2000

Máme rozlosování. Vypadá to na vyrovnanou skupinu. V pondělí jsme měli schůzi a dohodli jsme jedné změně, dost
podstatné - změna kapitána. Po Markovi Starém převzal pásku Tomáš Mertha.


15.9.1999

Tak jsme opět začali sezonu. Ovšem hned v prvním zápase jsem ztratili hvězdu z největších...zranil se nám Ivo Cenek. Se zraněným ramenem to vypadá na 1.měsíc...


18.6.1999

FC Bába opět postoupila do páté ligy!!!

Tak jsme opět postoupily!!! Po vcelku dobrém začátku jsme letos zaváhali na
konci soutěže. Při vyrovnanosti soutěže se nám to málem vymstilo... Nakonec nám pomohlo,
že Medicina se proti nám nesešla. Na grafu můžete opět vidět vývoj zisku bodů


20.4.1999

Máme SPONZORA!!!! Stala se jím Stavební firma Vladař&Synové. Tel: 0602/274002. Pokud chcete dům na zakázku zavolejte si.13.4.1999

Po prvních utkáních je to vcelku slušné. Jinak nic, až na to, že Pavelka je opět v nemocnici...Se slepým střevem si asi na jaře nezahraje....


9.3.1999

tak už máme rozlosováno!!!Je to docela dobré. No uvidíme 18.6.99
Podívejte se v menu Results


8.3.1999

chystáme se na novou sezonu. Bohužel zranění se nám nevyhnuli ani před touto sezonou... a tak má nohu v sádře Jan Pavelka. Ani Marek Starý neni zcela pořádku,
takže uvidíme jak start do sezony dopadne.


23.11.1998

Tak jsme poprvé zažili sestup...!!! Po špatném začátku, kdy byl zraněný Mertha, se zranil i Starý a to už bylo moc. Navíc kvůli odečtu 6 bodů jsme již hráli
jen o čest a ani to se nám nepodařilo. Snad příští rok zase postoupíme.
Škoda.


9.10.1998

Týmu FC Bába bylo odečteno 6 bodů za nepískání...! Pánové na svazu neuznali ani náš oprávněný protest, protože jsme se o termínu dozvěděli
až 4.10. Zřejmě si myslí, že jsou vládci, a že mohou rozhodovat jak chtějí.
Škoda.
Tento názor je můj vlastní a doufám, že s ním nebudu mít žadné problémy s výše uvedenými lidmi.


17.9.1998

Další rána do sestavy - Onemocněl Marek Starý...Je mimo hru až do konce sezony. Takže se musíme snažit udržet.


13.9.1998

Naše utkání s Atlantou bylo odloženo pro nesp. terén. Utkání se sehraje 21.11 v Hostivaři.


28.9.1998

Na soustředění jsme sehráli přátelské utkání s Počátkami. Vyhráli jsme 3:2, když góly dávali Mertha, Poděbradský a Starý. Konečně jsme je po třech letech porazili!!! Stínem utkání je zranění Merthy(Mě..), který má nohu v sádře. FC Bába jde tedy do 5.Ligy oslabena.


14.6.1998

FC Bába postoupila do páté ligy!!!

Po prvním kole, kdy jsme vyhráli 4:0, jsme na postup mysleli, ale....
Ve druhém kole jsem prohráli s Atlantou a ve tretím s FC Zizkov a vypadalo to blede.
Od tretiho kole jsme vsak 8 krat neprohrali (7 - 1 - 0) a vyhrou v poslednim kole
nad do te doby vedoucim Torpedem 1:0 jsme potvrdily nase ambice a cile pred sezonou.
V grafu nize muzete videt vyvoj zisku bodu po kolech.


Vázení návstevníci této stránky! Práve se nacházíte na oficiální stránce fotbalového klubu FC Bába. FC Bába je fotbalový klub, který hraje malý fotbal, tzv. Hanspaulskou ligu. "Hanspaulka" je velmi oblíbená soutez v Praze. V hlavním meste hraje tuto soutez více nez 600 týmu od 1. do 8.Ligy.

Dear Surfers..... You are on the official page of the Football Club Baba now! FC Baba is football club, which plays "futsal soccer" - Hanspaulska League. Hanspaulska League is very popular competition in the Czech Republic. There play more than 600 teams from 1.to 8.division in the capital city Prague.


Naše barvy jsou modra s bílím lemováním. Our colors are blue with white strips.

Náš klub je velmi mladý. I lidé v něm jsou velmi mladí. Věkový průměr je okolo 24 let. Nejlepší hráč je Marek Starý, který hraje úspěšně i velký fotbal, stejně tak jako Hynek Rybák. Dále k oporám patří brankář Ivo Cenek, útočník Tomáš Mertha, v současnosti kapitán mužstva a záložník Michal Křížek.


Náš celek se umístil v historické tabulce 1998 na pěkném 600.místě s bilancí 5 sezón, 55 zápasů 31-8-16 136:83 132

Email: tomas@mertha.net